Kodėl verta rinktis mus?

Profesionalumassantechnikai Kaune komanda yra įgudusi, kvalifikuota bei dirba tik patyrę šios srities specialistai, todėl dirbame kokybiškai, saugiai su optimaliausiu rezultatu. Į sutartą laiką žiūrime rimtai ir atvykstame visada sutartu laiku. Darbus atliekame per nurodytą teriminą iš anksto, ko pasakoje galite planuotis kitus meistrus ar laiką sekantiems darbams ar poilsiui. Pasirūpinsime visais santechnikos klausimais jūsų bute, name, biure ar bet kur kitur.

Sąžiningumas –  santechnikas kaune meistrų pagrindinė vertybė. Mums svarbu kiekvienas atliktas, net menkiausias darbas, todėl dirbame remiantis aukščiausiais santechnikos sistemų standartais, ir teikiame savo atliktiems darbams visapusišką garantiją. Taip pat garantuojame, kad neatsiras jokių papildomų iš anksto neaptartų paslaugų, kurios buvo būtinos atlikti pagrindinį darbą. Jūsų patogumui pasirūpiname kokybiškomis dežiagomis.

Santechnikos paslaugų kaina – tai turbūt esminis klausimas renkatis santechniką. Galime  Jus nudžiuginti, mūsų kainos yra vienos iš konkurencingiausių rinkoje, todėl Jūs radote savo patikimą komandą, beliko tik paskambinti mums, ir sutartį darbų apimtį ir kada galime atvykti pas Jus. Kaina sutariama iš anksto, todėl išvengsite bereikalingų ginčų po atliktų darbų.

Visi esame susidūrę su problemomis kurios kylą dėl netvarkingo santechnikos vamzdyno, varvančio čiaupo, ar blogo kvapo sanmazge. Didžiausia nelaimė kai trūksta esamo vamzdyno mazgas, ir užpilami kaimynai. Tuomet blogas kvapas, nepatenkinti kaimynai, ir didelės papildomos išlaidos yra neišvengiamos. Kad sumažinti nemalonumus įvykus nelaimei siulome atlikti santechnikos prietaisų, vamzdyno techninę priežiūra kas 5 metus, taip sumažinsite riziką užpilti kaimynus ir susigadinti nuotaiką. Sudėtingiems, tokiems kaip santechnikos išvedžiojimo darbams ar pilno namo santechnikai taikome ypač patrauklias kainas – santechnikos paslaugos Kaune.

vandens skaitliukai, santechnikas Kaune
santechnikos paslaugos Kaune tece remo montavimas

Daugiau mūsų darbų rasite – Galerijoje

Jau padėjome jums santechnikos paslaugos Kaune klausimais? Užpildykite kontaktų formą mūsų kontaktų skiltyje – Kontaktai, arba rekomenduokite mus kitiems žmonėms, palikę teigiamą atsiliepimą puslapyje REKOMENDACIJOS, arba tiesiog atsiųskite savo atsiliepimą mums el paštu: sankaune@gmail.com. Labai greitai reaguojame į kritiką, todėl jeigu manote, kad sumokėjote per daug, ar meistras paliko broką, leiskite mums žinoti! Taip pat bendradarbiaujame su Elektriku, bei plytelių klijuotojais ir kitais specialistais, todėl neišsprendžiamų problemų greičiausiai nebus!Mūsų partneriai Kaune – Krovinių pervežimas Kaunas.